Řešení bytových jader, kdy se dispoziční řešení mění

V případě, že odstraníme příčky bytového jádra, ať už se jedná o železobetonové nebo umakartové, vzniknjadro 220x170e nám volný prostor, který lze využít různým způsobem a umístit kuchyni, WC, koupelnu, předsíň i obývák dle vlastních potřeb.  Jedná se již o rozsáhlejší rekonstrukci v podstatě celého bytu.

Pozn. Uvedené rozměry jsou dle našich realizovaných projektů, Vaše koupelna může mít jiné rozměry. 
 

a) Bytové jádro o velikosti 2200x1700mm 

Koupelna s toaletou je jak v původním, tak novém řešení propojena. V novém řešení je na místě toalety vložen sprchový kout a prostor vzniklý nahrazením vany je využit pro pračku a toaletu. Umyvadlo má kole sebe více místa.

b) Bytové jádro o velikosti 2500x1700mmjadro 250x170 puvodni

Zde jsou navržena 3 možná řešení s vanou, z nichž u dvou jsou koupelna a toaleta v oddělených místnostech, jedno řešení, kdy je koupelna a toaleta v jedné místnosti.

A dále jsou navržena 3 možná řešení se sprchovým koutem nebo vanou, z nichž u dvou jsou koupelna a toaleta v oddělených místnostech, jedno řešení, kdy je koupelna a toaleta v jedné místnosti. Při použití sprchového koutu je možné do koupelny přesunout i pračku


 

c) Bytové jádro o velikosti 2900x1700mm

280x160 puvodni

Zde jsou navržena 3 možná řešení se sprchovým koutem nebo vanou, z nichž u dvou jsou koupelna a toaleta v jedné místnosti, jedno řešení, kdy je koupelna a toaleta v oddělených místnostech.

 

d) Bytové jádro o velikosti 2500x1700mm: puvodni stav koupelny

Jsou zde uvedeny příklady několika variant změny dispozice, kdy je koupelna a WC zvlášť, s vanou i sprchovým koutem a nezapoměli jsem ani na umístění pračky a návrh řešení kuchyně.

 

e) Bytové jádro o velikosti 2650x1600mm:

 

Jsou zde uvedeny příklady několika variant změny dispozice, změna dispozice jadrakdy je koupelna a WC zvlášť, s vanou i sprchovým koutem a nezapoměli jsem ani na umístění pračky a návrh řešení kuchyně.

Nabízíme kompletní rekonstrukci bytových jader.  Rozsah nabízených služeb naleznete ZDE.

Kontaktujte nás!

Lubomír MAZEL, návrh a realizace, T 602 582 580, E koupelny@trasko.cz