koupelnové studio trasko

V rámci služeb koupelnového studia se TRASKO zaměřuje na komplexnost nabízených služeb od konzultace, zaměření na místě realizace, návrhu, vizualizace, dodávky materiálu až po instalaci a kompletní rekonstrukci bytového jádra.

Zajišťujistíme i elektroinstalaci vč. revize, plynoinstalaci vč. revize, nutná povolení a jednání s úřady - rekonstrukce koupelny je s TRASKO hračka.

V našem koupelnovém studiu naleznete od možnosti řešení panelákových koupelen, koupelen v rodinných domech, velký výběr obkladů, dlažeb, zařizovacích předmětů (vany, umyvadla, sprchové kouty, toalety, koupelnový nábytek) i vodovodních a sprchových baterií a množství zajímavých doplňků (držáky na ručníky, kartáčky, ...)


Jsme jediným přímým partnerem značky RAVAK ve Vyškově, navíc jsme CHROME partnerem RAVAK.


Jsme přímé zastoupení značek v celé šíři jejich sortimentu:

  • JIKA,
  • LAUFEN,
  • ROCA,
  • SIKO,
  • GUSTAVSBERG,
  • ISAN.

Něco málo z toho, co u nás najdete:

ks ks ks

ks ks

 

KVALITA – PROFESIONALITA – ODBORNOST

TRASKO, a.s. je komplexním dodavatelem staveb v oblastech technická zařízení budov – zařízení na dodávky tepla, chlazení, plynu, vody a vzduchu, dopravní a inženýrské stavby – výstavba vodovodů, plynovodů, teplovodů, ČOV, kanalizací, komunikací.

Neustále sledujeme technické inovace ve všech oblastech naší činnosti. I proto jsme nedávno rozšířili naše služby o bezvýkopové technologie opravy kanalizací - monitoring, čištění, frézování, lokální opravy a sanace kanalizace technologií UV LINER.

Samozřejmostí je dodávka komplexního díla vlastními pracovními i strojními kapacitami, a to od projekce, inženýringu, realizace až po servis.

Regionálně, v okresu Vyškov, také realizujeme developerské projekty – prodej pozemků včetně všech sítí pro výstavbu rodinných domů, stavíme rodinné i bytové domy.

Dále nabízíme zpracování projektové dokumentace a výpočtů pro zateplení objektů a návrh nových zdrojů vytápění, zpracování průkazů energetické náročnosti budov, energeticko - ekonomickou optimalizaci objektů a poradenství v oblastech úspor energií na vytápění a ohřev vody.


Odměnou za naši práci je spokojený zákazník.

Dbáme na dobrou pověst naší společnosti ve vztahu k zákazníkům, dodavatelům i vlastním zaměstnancům. Garantujeme profesionalitu, kvalitu, záruky a dohodnuté termíny.

Jsme ČLeny:

  • Cechu topenářů a instalatérů České republiky, o.s.